FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 6 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-15 FK Jablonec

Česká liga žáků U-15 2019/2020 | 11. kolo | 19.10.2019 | UMT Ohrazenice

Vítězná jízda pokračuje

FK Pardubice - FK Jablonec 6:0 (2:0) Sobotní mistrovské utkání přineslo gólové hody

Sestava: Šimon - Procházka, Divišek "K", Rolenec, Svatoš - Halda, Flaška, Kožený - Macák, Prokeš, Hoffman

Střídali: Brož, Kaufman, Morávek

Střelci: Svatoš, Hoffman, Prokeš, Macák, Flaška, Halda

V sobotním mistrovském utkání jsme na domácím hřišti hostili tým Jablonce. Od první minuty se nám dařilo útočit, soupeře jsme tlačili a vytvářeli si šance. Bohužel bez gólového efektu, až série standartních situací nám pomohla k vedení. Střelec Svatoš Jakub se z dorážky rohu nemýlil. Do konce poločasu se ujala i střela Hoffmana a šlo se do kabin rozdílem 2-0. Soupeř se k ohrožení branky nedostal. Druhý poločas byl obrácený - soupeř byl živější, mnohem více útočil, my naopak zdlouhavě rozehrávali míče a dostávali se pod tlak. Když už to vypadalo nebezpečně pro nás, tak se nám podařil jeden rychlý brejk + chyba soupeře a znamenalo to vedení Martinem Prokešem 3-0. Poté se již hrálo podle našich not a navýšení Macákem po dorážce, Halda ostrou střelou z dálky a Flaška z dorážky, znamenalo celkové skóre 6-0.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.10.2019 | Zdroj fotky: )