Vyšehrad

FK Pardubice U-15

Bohemians Praha 1905 FK Pardubice U-15 3 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2019/2020 | 12. kolo | 25.10.2019 | hřiště SK Újezd Praha 4

Rekapitulace zápasu v Praze

FC Bohemians Praha - FK Pardubice 3 -1 (1-0) Ze zápasu v Praze nevezeme žádné body..........

Sestava: Šimon - Procházka, Divišek (kapitán), Rolenec, Svatoš - Halda, Flaška, Míšek - Macák, Prokeš, Hoffman

Střídali: Kuja, Muller, Morávek, Kaufman, Brož, Kožený

Střelec: Muller

V pátečním dopoledni jsme se na UMT v Praze utkali s Bohemkou. Zápas to byl více o bojovnosti, nasazení než o fotbalové kvalitě, protože menší rozměry hřiště a UMT k tomu nahrávali. Nám se od začátku dařila kombinace, k tomu byl slušný pohyb a agresivita, ale v pokutovém území kralovali domácí, kteří čekali na rychlé protiútoky či standartní situace. Nám bohužel zvlhnul střelecký prach, protože jsme pořádně nedokázali ani zakončit nadějné akce. Soupeř z několika standartních situací vykouzlil poločasové vedení 1-0. Druhý poločas pokračoval v nastavené laťce - soupeř velice důrazný, v obraně nekompromisní, my veliká snaha, ale platonická. Opět po naší chybě v rozehrávce 2 -0. Poté nám přece jenom vyšla křídelní akce, kdy na zadní tyči doklepával do prázdné branky Muller 2-1. Bohužel hned za chvilku opět roh, náš nedůraz a bylo to konečných 3-1 pro soupeře.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.10.2019 | Zdroj fotky: )