Vyšehrad

FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 0 : 2 (0 : 1) FK Pardubice U-15 FC Viktoria Plzeň

Česká liga žáků U-15 2019/2020 | 13. kolo | 02.11.2019 | UMT Ohrazenice

Hodnocení zápasu FC Viktorie Plzeň

FK Pardubice - FC Viktorie Plzeň 0 - 2 (0-1) v souboji o třetí místo v tabulce byli úspěšnější hosté......

Sestava: Šimon - Procházka, Divišek, Rolenec, Muller - Halda, Svatoš, Flaška - Macák, Prokeš, Míšek

Střídali: Brož, Kaufman, Kuja, Morávek, Kožený, Hoffman

V přímém souboji o třetí místo jsme doma přivítali tým Plzně. Bohužel vstup do zápasu a celý první poločas byl ve větší míře v režii hostů. Jejich přímočarost, aktivita a kvalita jim pomáhala k většímu držení míče a tlaku, který ale naše obrana zvládala. Bohužel po sérií našich chyb jednu akci soupeř proměnil a tak se šlo do kabin 0-1. Druhý poločas jsme přeskupili síly, zlepšili aktivitu a začali jsme mít více ze hry. Bohužel jen po vápno, protože jsme do vápna vůbec nešli nebo tam nedostali žádný míč. Naopak soupeř z jedné velice přímočaré akce trestal na konečných 0 - 2.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.11.2019 | Zdroj fotky: )