Vyšehrad

FK Pardubice U-15

SK Slavia Praha FK Pardubice U-15 1 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2019/2020 | 2. kolo | 09.11.2019 | UMT Vladivostocká

Souhrn z mistrovského zápasu

SK Slavia Praha - FK Pardubice 1 : 2 na penálty z Prahy vezeme krásné body.........

Sestava:   Lorenc - Procházka, Divišek, Rolenec, Prokeš - Flaška, Svatoš, Halda - Hoffman, Míšek, Macák

Střídali:    Muller, Brož, Kaufman, Morávek

Střelec:     Míšek

Předposlední misttrovské utkání v podzimní části nás poslalo do Prahy do Edenu. Soupeři jsme chtěli vrátit zápasy z minulé sezóny, kdy přílišný respekt neumožnil sehrát lepší partii. Ze začátku zápasu to vypadalo stejně, opět jsme se báli ukázat co umíme, soupeř byl aktivní a přehrával nás. Zaslouženě šel soupeř do vedení už v šesté minutě 1 - 0. Poté se hra začala srovnávat, najednou jsme se vyrovnali v tempu soupeř, přidali na důrazu a aktivitě. Pramenila z toho penálta po standartní situaci za faul na Svatoše. Štěpán Míšek ji proměnil a poločasově to bylo 1 - 1. Druhý poločas byl vyrovnaný, hra se valila na obě strany. Ani jeden tým neokázal skórovat a tak se šlo na penálty, kde jsme to lépe psychicky zvládli. Děkujeme hráčům za super výkon.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.11.2019 | Zdroj fotky: )