FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 5 : 1 (3 : 1) FK Pardubice U-14 Dynamo České Budějovice

Česká liga žáků U-14 2019/2020 | 3. kolo | 24.08.2019 | stadion Ohrazenice

Vítězství v prvním mistrovském zápase

V sobotu jsme po dobrém výkonu zdolali tým Českých Budějovic.

FK Pardubice - Dynamo České Budějovice 5:1 (3:1)

Braneky:

17´ Bašík (Pěnkava), 25´ Bašík (Kábele), 38´ soupeř, 40´ Jůn (Pěnkava), 47´ Rek (Pěnkava), 76´ Pěnkava (Kubín)

Sestava:

Kedelidze - Dymák, Kábele, Jindra, Kubín - Koreček, Jůn, Venzhöfer - Topolský, Pěnkava, Bašík

Střídali:

Rek, Svatoš, Lorenc, Kaufman, Valenta, Zahradník

Hodnocení zápasu:

V našem prvním mistrovském zápase jsme předvedli velmi dobrý výkon. Od prvních minut jsme byli aktivnější a postupem času jsme si vypracovali několik šancí a vyprodukovali pěkné střely ze střední vzdálenosti. Gólově jsme se prosadili hned dvakrát, soupeři se podařilo ke konci poločasu snížit, ale ještě v poslední minutě jsme opět odskočili na dvoubrankový rozdíl. V druhém poločase jsme ještě přidali dvě branky a zaslouženě zvítězili.