FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 1 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-14 FK Mladá Boleslav

Česká liga žáků U-14 2019/2020 | 5. kolo | 07.09.2019 | stadion Ohrazenice

Doma pouze s bodem

V sobotu jsme remizovali s týmem Mladé Boleslavi.

FK Pardubice - FK Mladá Boleslav   1:1  p.k. 3:5   (1:0)

Branky:

30´Topolský /Pěnkava/, 61´soupeř

Sestava:

Kobera - Dymák, Kábele, Jindra, Kubín - Rek, Svatoň, Lorenc - Kaufman, Pěnkava, Topolský

Střídali:

Koreček, Jůn, Venzhöfer, Bašík, Kaválek, Valenta

Hodnocení zápasu:

Utkání se hrálo od začátku ve velice rychlém tempu, kdy jsme si vytvářeli po rychlém přechodu velmi dobré šance ke skórování, ale branku se nám podařilo vstřelit až z naší čtvrté šance po pěkné akci. Soupeři jsme v prvním poločase nedovolili vážněji ohrozit našeho brankaře. Nástup do druhého poločasu nám nevyšel a soupeř převzal iniciativu, dobře kombinoval a my jsme po zisku míče nedokázali tvořit hru a rychle je ztráceli. Z tlaku soupeř vytěžil vyrovnávací gól. Potom jsme začali zase více dominovat my, ale bez efektu a vážnějšího ohrožení branky. V penaltovém rozstřelu byl soupeř přesnější a tak si odvezl jeden bod navíc.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.09.2019 | Zdroj fotky: )