FK Pardubice U-14

FK Meteor Praha FK Pardubice U-14 3 : 4 (0 : 2) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2019/2020 | 6. kolo | 15.09.2019 | hřiště Bedřichovská

Vítězství na půdě Meteoru Praha

V nedělním utkání jsme dominovali, ale výsledkově nepřesvědčili.

FK Meteor Praha  -  FK Pardubice    3:4   (0:2)

Branky:

16´Jindra (Venzhöfer), 30´Kaufman (Bašík), 43´Svatoň, 47´soupeř, 53´soupeř, 62´Pěnkava,

65´soupeř

Sestava:

Kobera - Dymák, Kábele, Jindra, Zahradník - Rek, Jůn, Venzhöfer - Kaufman, Valenta, Bašík

Střídali:

Kubín, Koreček, Pěnkava, Topolský, Svatoň

Hodnocení zápasu:

Celé utkání jsme byli v převaze, kontrolovali míč a vytvářeli si tlak. V prvním poločase jsme dvakrát skórovali a mohli přidat i další branky. Na začátku druhého poločasu jsme přidali třetí gól. Bohužel po našich hrubých chybách a malé koncentrovanosti se soupeř dostal do hry díky dvěma brankám. Po našem čtvrtém gólu soupeř ihned skóroval po jediném jeho rohovém kopu v utkání. Nakonec jsme vítězství uhájili, ale přístup a hra v druhém poločase nás zklamala.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.09.2019 | Zdroj fotky: )