FK Pardubice U-14

Bohemians Praha 1905 FK Pardubice U-14 2 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2019/2020 | 12. kolo | 25.10.2019 | hřiště SK Újezd Praha 4

Prohra s Bohemians Praha

I přes velmi dobrý výkon jsme v Praze prohráli.

Bohemians Praha - FK Pardubice    2:1  (1:1)

Branky:

27´Pěnkava (Bašík), 30´ soupeř, 76´ soupeř

Sestava:

Kedelidze - Kubín, Kábele, Jindra, Jůn - Venzhöfer, Svatoň, Rek - Pěnkava, Valenta, Bašík

Střídali:

Koreček, Kaufman, Topolský, Zahradník, Lorenc

Hodnocení zápasu:

Začátek zápasu byl opatrný, kdy se hra odehrávala ve středu pole bez větších šancí v pokutových územích. My jsme si připravili velmi dobrou šanci, ale brankář soupeře výborně zasáhl. Nakonec se nám podařilo skórovat po pěkná akci. Bohužel soupeř za chvilku vyrovnal, a tak poločas skončil vyrovnaně. Druhý poločas se hrál více otevřeněji, kdy v závěru zápasu jsme mohli jít do vedení po individuální akci, ale brankář soupeře nás opět vychytal a z následné akce Bohemka rozhodla vyrovnané utkání ve svůj prospěch.

Pochvala pro kluky za velmi dobrý výkon.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.10.2019 | Zdroj fotky: )