FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 4 : 2 (2 : 1) FK Pardubice U-14 FC Viktoria Plzeň

Česká liga žáků U-14 2019/2020 | 13. kolo | 02.11.2019 | UMT Ohrazenice

Vítězství nad týmem z Plzně

V posledním podzimnm domácím zápase jsme porazili tým Plzně.

FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň  4:2  (2:1)

Branky:

8´ Bašík, 24´ soupeř, 37´ Bašík (Jůn), 45´ soupeř, 76´ Bašík (Kubín), 80´ vlastní Plzeň

Sestava:

Kobera - Dymák, Kábele, Jindra, Kubín - Venzhöfer, Koreček, Jůn - Kaufmaný, Pěnkava, Bašík

Střídali:

Topolský, Svatoň, Lorenc, Rek, Valenta

Hodnocení zápasu:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Z počátečního tlaku jsme vytěžili vedoucí branku. Soupeř vyrovnal z jediné jeho střely na naši branku v prvním poločase. Nám se ale ještě do poločasu podařilo vstřelit druhou branku. Začátek druhého poločasu patřil soupeři, který zvýšil pohyb a zdravou agresivitu a výsledkem jejich zlepšené hry byla vyrovnávací branka. Potom se hrál otevřený fotbal nahoru - dolu. V závěru jsme dvěma brankami strhli vítězství na naši stranu.

Pochvala pro kluky za velmi dobrý výkon a tempo hry.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.11.2019 | Zdroj fotky: )