FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 1 : 3 (1 : 2) FK Pardubice U-14 AC Sparta Praha

Česká liga žáků U-14 2019/2020 | 14. kolo | 07.03.2020 | UMT Ohrazenice

Prohra na domácí půdě s týmem Sparty Praha

Zejména po špatném výkonu v prvním poločase jsme nestačili na tým Sparty Praha.

FK Pardubice - AC Sparta Praha 1:3  (1:2)

Branky:

5´ soupeř, 19´ soupeř, 28´ Topolský (Jindra), 59´ soupeř

Sestava:

Kedelidze - Dymák (60´ Svatoň), Kábele, Jindra, Kubín, Rek, Jůn, Lorenc, Topolský (40´ Kaufman), Pěnkava (40´ Valenta), Bašík (60´ Zahradník)

Hodnocení zápasu:

V prvním poločase jsme předvedli velmi bojácný výkon bez potřebného nasazení a odvahy. Díky tomu se Sparta jednoduše dostala do tlaku a jen pouze shodou okolností a naší jediné střely na branku, která skončila gólem byl poločasový výsledek pro nás ještě milosrdný. V druhém se již náš výkon zlepšil a i hra byla vyrovnaná. Začali jsme si vytvářet příležitosti k vstřelení vyrovnávací branky, ale zklamali jsme v koncovce. Sparta bohužel po zaváhaní naší obrany byla přesnější a vstřelila nám třetí branku. Kluci se ještě snažili nedarovat soupeři vítězství, ale větší klid a nápad v útočné fázy nám nedovolil skórovat.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.03.2020 | Zdroj fotky: )