Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice B

FK Pardubice B FK Pardubice B 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice B FK Chlumec nad Cidlinou


Česká fotbalová liga sk. B 2020/2021 | 8. kolo | 10.10.2020 | stadion Pod Vinicí

Profile picture

Těsná prohra rezervy s Chlumcem

Poslední utkání před další letošní nucenou pauzu kvůli nařízení ohledně koronaviru se odehrálo v sobotním dopoledni Pod Vinicí, kde se pardubická rezerva utkala s druhým celkem tabulky. A bohužel se zrodila další nejtěsnější možná prohra domácích...8. kolo

 
FK Pardubice B - FK Chlumec nad Cidlinou 0:1 (0:0)
 
První zápas v pardubickém dresu si připsal holanďan Langedijk a kromě něj posílili pro tento zápas rezervu z A týmu Letáček, Čelůstka, Ewerton, Huf a Petráň. Kvalitu však předvedl i soupeř a tak to byl celý zápas boj o každý metr hřiště a každý míč. Oba celky pozorně bránili a šancí bylo k vidění minimum. První větší vzruch přinesla až 38. minuta, kdy chlumecký Čáp orazítkoval tyč domácí branky. Ve 42. minutě pak Bastinovu přízemní křížnou střelu vytáhl Letáček na roh.
Na začátku druhé půle se zrodil rozhodující moment zápasu, kdy se po zpětné přihrávce prosadil zblízka před brankou osamocený Čáp - 0:1. Od této chvíle šli domácí za vyrovnáním, ale chyběla lepší finální přihrávka. Ani závěrečný tlak domácích vyrovnání nepřinesl. Mrzí zejména trestný kop Hufa v poslední minutě, který vyhlavičkoval z brankové čáry Kadlec... 
 
Fakta - branka: 51. Čáp. Bez karet. Rozhodčí: Pastyřík z Plzně (Mudra, Hodek). Delegát: Ploch z Prahy. Bez diváků.
 
Sestavy - FK PCE B: Letáček - Formáček, Kubart, Nemšovský, Čelůstka - Sychra (46. Lee), Ewerton, Vít, Langedijk (62. Zelenka) - Huf, Petráň.
CHLUMEC: Brát - Veselka, Kopáč, Krčál, Žahourek - Hynek (72. Novotný), Čáp, Kučera (84. Vaníček), Kadlec - Bastin (84. Vejr), T. Labík (84. J. Labík).
 
Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Kvalitní, vyrovnané utkání, hrané ve slušném tempu, rozhodla brejková situace, kterou jsme nedokázali pokrýt a vzhledem k tomu, že jsme naše šance ve druhé půli nedokázali dotáhnout do kýženého konce, je z toho bohužel další prohra nejtěsnějším rozdílem... "


(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 10.10.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )


Těším se na souboje s Fouskem, říká před cestou do Brna Pavel Černý

Těším se na souboje s Fouskem, říká před cestou do Brna Pavel Černý více

Program utkání A-týmu ve F:L v dalších týdnech

Program utkání A-týmu ve F:L v dalších týdnech více

Střelbu pilujeme po tréninku s "Hufinem", říká šťastný Ewerton

Střelbu pilujeme po tréninku s "Hufinem", říká šťastný Ewerton více

Skvělý obrat, ke kterému zavelel výborný Ewerton

Skvělý obrat, ke kterému zavelel výborný Ewerton více