FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 2 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-17 SK Slavia Praha

1. celostátní liga U17 2021/2022 | 30. kolo | 05.03.2022 | UMT Ohrazenice

Dorost U17 porazil Slavii Praha

Pardubický dorost U17 jako první tým v letošní sezóně dokázal porazit Slavii Praha a po výborném výkonu si tak připsal další tři body.

FK Pardubice – SK Slavia Praha 2:0 (2:0)

Branky: 16. Prokeš (Halda), 28. Borůvka (Kuja)

Sestava: Šimon – Kameník (64. Procházka), Rolenec, Metelka, Kuja - Flaška - Halda, Macák (46. Rek) – Brož (90. Morávek), Borůvka (75. Šebek), Prokeš (75. Kožený).

Hodnocení trenéra Duroně:

Se Slavií jsme odehráli výborné utkání, které splňovalo prvky moderního fotbalu. Oba týmy se prezentovaly snahou o tvořivý a konstruktivní fotbal. Zároveň se utkání hrálo v obrovském tempu a nasazení. Nám se podařilo vstřelit dvě branky v prvním poločase po krásných akcích z obou stran hřiště. Celkově první poločas nabídl řadu pohledných situací od obou týmů.

Ve druhém poločase Slavia více držela míč a vysunula presink, což nám nabídlo spoustu brejkových situací a řadu velkých šancí, které jsme bohužel nedokázali využít. V obranné fázi kluci pracovali velmi koncentrovaně. Bylo z nich cítit, jak moc chtějí utkání dotáhnout do vítězného konce, což se zaslouženě podařilo.

Kluky chci ocenit za velmi profesionální a odhodlaný přístup, který byl doprovázen i herní odvahou. Právě na ní jsme pracovali v průběhu celého týdne od utkání s Brnem a jsme moc rádi, jakého progresu kluci dosáhli.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.03.2022 | Zdroj fotky: )