Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice B

Bohemians Praha 1905 B FK Pardubice B 2 : 0 (2 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B


Česká fotbalová liga sk. B 2021/2022 | 27. kolo | 29.05.2022 | hřiště Uhříněves

Profile picture

Další venkovní nezdar rezervy

Podobně jako v předchozích venkovních zápasech rezerva nepohlídala vstup do utkání a již ve 12. minutě prohrávala v Uhříněvsi 2:0. Utkání se pak stává složitějším a ofenzíva juniorky bez hráčů áčka je doslova sterilní, což je v zejména v zápasech na hřištích soupeřů velký handicap. Ne náhodou byl poslední venkovní zisk bodů zaknihován v září loňského roku...27. kolo

 
Bohemians Praha 1905 B - FK Pardubice B 2:0 (2:0)
 
Stejně jako v posledních venkovních zápasech v Chlumci a Velvarech inkasovala juniorka velmi brzy. Tentokrát v šesté minutě, kdy se po rohu zblízka prosadil Kadlec - 1:0. Hned za dalších šest minut po špatně rozehraném autu hostů, se míč dostal na hranici vápna a neobsazený Vala nechytatelně zvýšil - 2:0. I nadále měli domácí míč více na kopačkách a do přestávky se již nic zajímavého nestalo. Ve druhé půli se hosté přeci více snažili dostat na dostřel domácí branky, ale nepřesnosti ve finální fázi znamenaly, že ke snížení nedošlo a domácí v poklidu dovedli zápas do vítězného konce.
 
Fakta - branky: 6. Kadlec, 12. Vala. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Hoch z Nové Role (Coufal, Lafek). Delegát: Svoboda z Nýrska. Diváků: 150.
 
Sestava FK PCE B: Letáček - Halász, Toml, Hanč, Řehák (46. Sedláček) - Jarkovský - Rezek, Vít, Štichauer, Mareš - Miláček (80. Stýblo).
 
Pavel Němeček, trenér Pardubic B: " Při první standardní situaci soupeře jsme bohužel zaspali, nechali volného protihráče a ten osamocený skóroval. Za čtyři minuty pak soupeř po zpětné přihrávce vstřelil druhou branku a následně se pro nás stalo utkání složitější. Poté jsme se do hry dostali a náš výkon určitě snese měřítko. Ale zápas se prostě rozhoduje v pokutových územích a na tom musíme hodně zapracovat. Šance si vždycky vytvoříme, ale naše produktivita je mizerná. Určitě se s nedostatky pokusíme vypořádat a věřím, že naše výkony budou lepší. "


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.05.2022 | Zdroj fotky: redakce FK )


Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji!

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji! více

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál více

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček více

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný více