FK Pardubice U-17

FK Meteor Praha FK Pardubice U-17 0 : 4 (0 : 2) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

1. celostátní liga U17 2021/2022 | 17. kolo | 19.03.2022 | UMT Bedřichovská

Dorost U17 porazil Meteor Praha

Dorostenci z kategorie U17 znovu zavítali do Prahy, tentokrát na hřiště Meteoru Praha. A po výborném výkonu dokázali zvítězit!

FK Meteor Praha VIII – FK Pardubice 0:4 (0:2)

Branky: 30. Šebek (Prokeš), 40. Kuja, 49. Brož (Šebek), 86. Borůvka (Šebek)

Sestava: Dvořáček – Jindra, Rolenec (68. Houfek), Divišek, Kuja (61. Morávek) – Flaška – Halda, Macák (61. Rek) – Šebek, Firbacher (68. Borůvka), Prokeš (46. Brož).

Hodnocení trenéra Duroně:

Do utkání s Meteorem jsme vstupovali s vírou, že si hned od začátku dokážeme vytvořit herní převahu. Proto jsme v týdnu pracovali na hře do obranného bloku. Bylo důležité snažit se o rychlou a přesnou kombinaci, udržet trpělivost a zároveň dokázat pokrýt protiútoky soupeře.

Až na úvod zápasu, kdy jsme se sžívali s užším prostorem, se nám velmi dobře dařilo držet míč a mít tak hru pod kontrolou. Na celém týmu byla patrná velká chuť hrát. Po půl hodině hry narýsoval krásnou přihrávku Prokeš Šebkovi, který otevřel skóre a dodal tak celému týmu potřebný klid.

Od úvodní branky jsme již jasně dominovali. Do poločasu přidal druhý gól Kuja, který se stejně jako proti Spartě prosadil slabší pravou nohou a je jasné, že nám tyto dva momenty bude ještě dlouho připomínat.

Ve druhé půli přidal třetí gól Brož, kterému míč nachystal až do kuchyně Šebek, který nakonec asistoval i u čtvrtého gólu, když vysunul do samostatného úniku Borůvku, který po vzoru Slávisty Sorra udělal brankáři kličku a pohodlně zakončil do prázdné brány.

Hráči znovu podali velmi profesionální výkon podpořený vysokou herní kvalitou, která byla vyjádřena čtyřmi krásnými góly.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.03.2022 | Zdroj fotky: )