Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice U-17

FK Meteor Praha FK Pardubice U-17 0 : 4 (0 : 2) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17


1. celostátní liga U17 2021/2022 | 17. kolo | 19.03.2022 | UMT Bedřichovská

Profile picture

Dorost U17 porazil Meteor Praha

Dorostenci z kategorie U17 znovu zavítali do Prahy, tentokrát na hřiště Meteoru Praha. A po výborném výkonu dokázali zvítězit!FK Meteor Praha VIII – FK Pardubice 0:4 (0:2)

 

Branky: 30. Šebek (Prokeš), 40. Kuja, 49. Brož (Šebek), 86. Borůvka (Šebek)

 

Sestava: Dvořáček – Jindra, Rolenec (68. Houfek), Divišek, Kuja (61. Morávek) – Flaška – Halda, Macák (61. Rek) – Šebek, Firbacher (68. Borůvka), Prokeš (46. Brož).

 

Hodnocení trenéra Duroně:

Do utkání s Meteorem jsme vstupovali s vírou, že si hned od začátku dokážeme vytvořit herní převahu. Proto jsme v týdnu pracovali na hře do obranného bloku. Bylo důležité snažit se o rychlou a přesnou kombinaci, udržet trpělivost a zároveň dokázat pokrýt protiútoky soupeře.

Až na úvod zápasu, kdy jsme se sžívali s užším prostorem, se nám velmi dobře dařilo držet míč a mít tak hru pod kontrolou. Na celém týmu byla patrná velká chuť hrát. Po půl hodině hry narýsoval krásnou přihrávku Prokeš Šebkovi, který otevřel skóre a dodal tak celému týmu potřebný klid.

Od úvodní branky jsme již jasně dominovali. Do poločasu přidal druhý gól Kuja, který se stejně jako proti Spartě prosadil slabší pravou nohou a je jasné, že nám tyto dva momenty bude ještě dlouho připomínat.

Ve druhé půli přidal třetí gól Brož, kterému míč nachystal až do kuchyně Šebek, který nakonec asistoval i u čtvrtého gólu, když vysunul do samostatného úniku Borůvku, který po vzoru Slávisty Sorra udělal brankáři kličku a pohodlně zakončil do prázdné brány.

Hráči znovu podali velmi profesionální výkon podpořený vysokou herní kvalitou, která byla vyjádřena čtyřmi krásnými góly.  


(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.03.2022 | Zdroj fotky: )


Video: Trenér Kováč na tiskové konferenci

Video: Trenér Kováč na tiskové konferenci více

Brno vyloupilo Ďolíček, Řezníček nám dal tři góly

Brno vyloupilo Ďolíček, Řezníček nám dal tři góly více

Klub pořádá výjezd na derby, fanoušci mají cestu zdarma

Klub pořádá výjezd na derby, fanoušci mají cestu zdarma více

Ženy po vítězství nad FC Praha zpět v čele 2. ligy

Ženy po vítězství nad FC Praha zpět v čele 2. ligy více