Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice U-16

FK Mladá Boleslav B FK Pardubice U-16 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16


Česká liga dorostu U16 2022/2023 | 1. kolo | 07.08.2022 | hř. Akademie

Profile picture

U16 na úvod soutěže nestačila na Mladou Boleslav

Na výsledkově podařenou letní přípravu náš tým bohužel v prvním mistrovském utkání nenavázal, a tak si i přes zlepšený výkon ve 2.poločase odváží porážku o dvě branky.Mladá Boleslav - FK Pardubice 2:0 (1:0)

 

Branky:

38. Kuhnel 1:0

88. Honc 2:0

 

Sestava

Hnát - Tareš (56. Urban) Skokan, Fejt (61. Kučera), Kosek (66. Nesládek) - Čáslavka, Zima, Vašek (56. Vrážel) - Dostál, Nekvinda (56. Nedvěd), Zelinger

 

Hodnocení trenéra Ovčačíka: 

Hned od prvního hvizdu bylo znát, jak těžké utkání nás v Mladé Boleslavi čeká. Soupeř na nás nastoupil s velmi důrazným herním stylem, který nám dělal ze začátku velké problémy. Naše hra postrála lehkost, rychlost a součinnost, což zapříčinilo spoustu ztrát, z kterých soupeř chodil do brejkových situací. V momentě, kdy jsme se dostali do slibně rozvíjející se příležitosti, akci jsme buď nevyřešili dobře, nebo si soupeř pomohl tvrdým faulem, což našim hráčům bohužel zamotávalo hlavu v soustředěnosti se na fotbal. Po několika varováních na konci poločasu soupeř udeřil, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí. V 2.poločase se hra více otevřela, kdy soupeř ještě více spoléhal na rychlé brejkové situace. Prevážnou většinu hry jsme to tak byli my, kdo musel tvořit a hledat okénka v tvrdé obraně soupeře. Výsledkem naši hry bylo výrazné zlepšení a spousta gólových šancí, které jsme však i vzhledem k skvělému výkonu soupeřova brankáře dnes nedokázali využít. Na konci utkání své vítězství soupeř stvrdil druhou brankou ze standartní situace, a tak jsme bohužel na body nedosáhli. Pro nás je to však velmi cenná zkušenost do budoucna. Podobným způsobem se může prezentovat více týmu a je tak pouze na nás, abychom byli příště lépe připraveni. 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.08.2022 | Zdroj fotky: )


Video: Trenér Kováč po utkání proti Bohemians

Video: Trenér Kováč po utkání proti Bohemians více

Těsná prohra rezervy v Chlumci

Těsná prohra rezervy v Chlumci více

Ani zlepšená hra zatím body nepřinesla

Ani zlepšená hra zatím body nepřinesla více

Výhra nad Slavií nás motivuje, říká záložník U19 Daniel Pandula

Výhra nad Slavií nás motivuje, říká záložník U19 Daniel Pandula více