FK Pardubice ženy

FK Teplice FK Pardubice ženy 1 : 10 (0 : 7) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

2. liga žen 2022/2023 | 4. kolo | 25.09.2022 | AGC Aréna

Kanonáda našich žen v AGC Aréně Na Stínadlech

Vysoké vítězství nás posunulo na první místo v tabulce 2. ligy žen před pražskou Spartu B a Hradec Králové. Trio v čele tabulky má shodně 9 bodů.

4. kolo 2. ligy žen, 25. 9. 2022, hř. AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice

FK Teplice fotbal - FK PARDUBICE 1:10 (0:7)
Branky: 63. Kožarská - 4. vlastní, 14. Kupková, 15. Solničková, 28., 39., 87. Hýlová, 34., 44. Fialová, 84. Macháčková, 88. Novotná

Sestava: Krejčí - Matějková, Holcová, Kupková (46. Betáková), Němcová - Neradová (69. Macháčková), Novotná, Solničková, Hýlová - Ninczová (69. Mikulecká), Fialová (69. Urbancová)

ŽK 2:0
Rozhodčí: Hrušková, Šafránková, Plátková
Delegát: Navrátilová

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Ve čtvrtém kole jsme potřetí zajížděli na půdu soupeře a potřetí jsme vysoko vyhráli.
Pochvala našim hráčkám patří zejména za první poločas, který jasně opanovaly a nedaly domácím sebemenší naději na zisk bodů.

Ve druhém poločase domácí hráčky "přiostřily" a nám šlo spíše o zdraví než o pěknou hru. Takže můžeme být nakonec spokojeni, že jsme vysoko zvítězili a nikdo se nezranil.

V pátém kole přivítáme v neděli od 15:30 doma hráčky Zlína a budeme chtít navázat na povedený první poločas Na Stínadlech.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.09.2022 | Zdroj fotky: Marcela Opltová )