Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice U-18

FC Tempo Praha FK Pardubice U-18 1 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18


Česká liga dorostu U18 2022/2023 | 21. kolo | 12.03.2023 | UMT Tempo

Profile picture

Vezeme jeden bod z Tempa

V neděli jsme zajížděli na půdu Tempa Praha k našemu prvnímu venkovnímu mistrovskému zápasu.FC Tempo Praha - FK Pardubice  1:1  (0:1)

 

Branky: 

37´ Kábele (Záruba), 47´ soupeř

 

Sestava:


Šimůnek - Máca, Kábele, Kameník, Kuja - Jeník, Vančura, Záruba - Macák (45´ Hoffman), Rek (70´ Nerad), Kraj (70´ Šmahel)

 

Komentář:

    Na půdě Tempa nás čekal agresivní způsob hry domácích. Z počátečního tlaku soupeř vytěžil penaltový zákrok, ale jeho střelce vychytal Šimůnek. Soupeři se ještě po našem zaváhání podařilo nastřelit po rohovém kopu tyč, ale to již z jejich strany bylo vše. My jsme si postupně začali vytvářet nebezpečné akce před soupeřovou brankou. Nejprve rozhodčí odpustil domácím pokutový kop za zákrok na Zárubu. Další naše šance z pravé strany zůstala v rukou brankaře. Potom ještě další dvě velmi dobré šance, ale bez gólového zakončení. Chvilku na to šel Rek sám z naší poloviny na brankaře, ale jeho zákrok nám dovolil pouze rohový kop. Z něho jsme se již prosadili krásnou hlavičkou Kábeleho. Druhá půle byla v podobném duchu, bohužel po našem zaváhání před pokutovým územím soupeř srovnal skóre. My jsme si vytvořili v závěru dvě velké šance. Nejprve Šmahel po pěkné akci ze strany zakončoval nepřesně. Vzápětí na to soupeřův hráč v pokutovém území fauloval Hoffmana a rozhodčí již napodruhé nezaváhal a odpískal pokutový kop. Bohužel jsme si vedli stejně jako soupeř a nechali vyniknout i brankaře domácích. 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.03.2023 | Zdroj fotky: )


Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice více

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret více

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot více

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín!

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín! více