(0:0)
WU-18

V derby juniorek byl šťastnější domácí Hradec

Ve vyrovnaném bojovném utkání se štěstí přiklonilo na domácí stranu.

Derby s Hradcem bohužel přináší pouze bojovnost, nasazení, vyhrocenou atmosféru a negativní emoce, fotbalu je vidět pomálu. Bylo to tak i v tomto případě. V první půli jsme se gólové šance na žádné straně nedočkali.

Druhá pro nás začala nešťastnou tečí a vlastním gólem. Domácí poctivě bránili a bylo těžké se do šancí prokousat. Po jedné pěkné akci se dostala k zakončení Kamila Kozáková, ale střela jí úplně nesedla. Dvacet minut před koncem šla Verča Hlaváčová sama na branku, byla zatažena před vápnem domácí hráčkou. Až na upozornění pomezní byl odpískán faul, a místo jasného vyloučení přišla pouze žlutá karta... Aby toho nebylo málo, tak jsme po chvíli inkasovali po chybičce podruhé.

Zápas bez šancí tak skončil naší dvougólovou prohrou. Dostali jsme se tak do nelehké situace, musíme teď vše hodit za hlavu a soustředit se na to, abychom zvládli utkání s Duklou.

04.05.2024, 16:00 / 2. kolo, 1. liga dorostenek - nadstavba

Branky: 52. vlastní, 77. Typltová, ŽK: 3:3. Rozhodčí: Kánská - Strnadová, Kubíčková.