PLZ Team logo
Team logo PCE

Žáci U15 porazili Plzeň

Velmi těžké utkání má za sebou náš tým U15. Proti výborně hrající Plzni vydoloval tři body až díky brance z poslední minuty zápasu. Po skalpu Sparty si tak naši hráči připsali další velmi cenné vítězství a celkově šestou výhru v řadě.

Hodnocení trenérů:

První poločas byl vyrovnaný. Úvodních dvacet minut měli více ze hry domácí, kteří lépe kontrolovali míč, což nakonec vyústilo ve vedoucí branku. Následně jsme zpřesnili kombinaci, díky čemuž jsme se dostali k většímu držení míče. Zaslouženě jsme vyrovnali. Celkově lze říct, že první půle byla oboustranně velmi kvalitní.

Ve druhé části zápasu nám dělal velký problém presink Plzně. Velmi obtížně jsme jej překonávali, což pramenilo v řadu laciných ztrát. Domácí tak měli územní převahu a nutno dodat, že nám ve druhém poločase dokázali vzít naši hru. My jsme hrozili z rychlých protiútoků. A právě náš poslední protiútok, který v poslední minutě utkání po přihrávce Rychtaříka využil Sukdolák, rozhodl o našem vítězství.

Pro domácí se jednalo o kruté vyústění utkání. Proto tohle vítězství přijímáme s velkou pokorou, protože Plzeň podala výborný výkon. My si velmi ceníme toho, že naši hráči předvedli velkou mentální odolnost. Nejenže dokázali otočit stav zápasu, ale i přes nepříznivý vývoj druhé půle, kdy nás domácí přehrávali, dokázali zůstat koncentrovaní v defenzivní činnosti a v závěru si dojít pro vítězství. Celkově zápas hodnotíme jako vysoce inspirativní do další práce.

20.04.2024, 11:00 / 23. kolo, ČLŽ U15

Branky:17. vlastní Firszt - 30. Rychtařík (Mužík), 79. Sukdolák (Rychtařík)

ŽK: 70. Böhm - 72. Saňák

0, 33. ZŠ - tráva

• FC Viktoria Plzeň

Sestava není k dispozici.

Skokan - Firszt (57. Lorenc), Dvořáček, Rychtařík - Dostál, Fajt - Mužík, Hoffman (57. Saňák) - Čapka (41. Sukdolák), Bachratý (57. Nešetřil), Novák

Autor článku: <I>Filip Duroň</I>