PCE Team logo
Team logo SPA

Žáci U15 porazili Spartu Praha

Další úspěšný víkend má za sebou kategorie žáků U15. Domácí zápas se Spartou Praha, který naši hráči odehráli v pěkném areálu v Chocni, dokázali dovést do vítězného konce po třech krásných brankách!

Hodnocení trenérů:

Zápas se Spartou hodnotíme velmi pozitivně. Kluci podali velmi koncentrovaný a poctivý výkon v obou fázích hry. Potěšila nás herní odvaha našich hráčů a jejich cílevědomost. V prvním poločase jsme se více pohybovali ve středním bloku, do kterého se soupeř těžko dostával. My jsme naopak dokázali využívat křídelní prostory pro rychlé útoky, které Spartě zle zatápěly. Do přestávky jsme si dokázali vybudovat dvougólové vedení. Především první gól Filipa Nováka stál opravdu za to!

Ve druhém poločase jsme ustáli úvodní tlak hostů, který posléze začal uvadat a naši kluci opět převzali iniciativu. Dokázali jsme si vytvořit řadu velkých příležitostí, z nichž jsme využili jedinou, kdy se další krásnou střelou prosadil Fajt. Kluci tak dovedli utkání k zaslouženému vítězství. Věříme, že hráče tento zápas posunul zase o krůček vpřed.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, kteří se starají o choceňský fotbalový areál. V Chocni jsme se cítili jako doma. Velmi si toho vážíme!

14.04.2024, 10:00 / 22. kolo, ČLŽ U15

Branky: 21. Novák, 40. Novák (Saňák), 77. Fajt (Čapka) -

ŽK: 50. Kubíček (Sparta)

0, Choceň

Skokan - Firszt, Dvořáček, Rychtařík - Dostál, Fajt - Saňák (60. Hoffman), Mužík (75. Lorenc) - Novák (72. Nešetřil), Bachratý (60. Čapka), Sukdolák

• AC Sparta Praha

Sestava není k dispozici.

Autor článku: <I>Filip Duroň</I>