PCE Team logo
Team logo CID

Žáci U15 porazili Cidlinu

Těžké utkání mají za sebou žáci z kategorie U15. V papírově domácím zápase se utkali na hřišti v Novém Bydžově s Cidlinou. I přes obdržený gól na začátku zápasu dokázali naši hráči pěknými brankami zvrátit výsledek na svoji stranu a dojít si pro další vítězství.

Hodnocení trenérů:

V pěkném fotbalovém areálu v Novém Bydžově nás tentokrát čekal poněkud nezvyklý zápas. Na domácí půdě Cidliny jsme odehráli svůj domácí zápas proti Cidlině. A abychom si celý zápas udělali ještě zajímavější, tak jsme inkasovali hned v úvodu zápasu. S tímto vkladem tedy začalo naše první jarní utkání na přírodní trávě. V první půli jsme si podobně jako v Jablonci těžko vytvářeli brankové příležitosti a když už jsme si je vytvořili, tak jsme byli nepřesní v zakončení. Přesto se nám po jedné z povedených akcí podařilo vyrovnat. Další možnosti jsme však nevyužili.

Do druhé půle jsme naopak vstoupili velmi dobře a díky dvěma rychlým gólům jsme získali potřebný klid. Houževnatě hrající soupeř byl však nebezpečný až do úplného závěru. My jsme byli rádi, že kluci do druhé půle dokázali vnést větší emoce a zápal do hry, což se projevilo v komunikaci mezi hráči i v celkovém týmovém projevu. Vítězství si opět velmi ceníme. Kluci znovu dokázali, že i v situaci, kdy se zápas nevyvíjí podle představ, dokáží těžkou situaci ustát a zápas zvrátit na svoji stranu. Cidlině děkujeme za těžký zápas i domácí azyl v pěkném, ryze fotbalovém prostředí.

29.03.2024, 10:00 / 20. kolo, ČLŽ U15

Branky: 20. Čapka (Sukdolák), 42. Mužík (Sukdolák), 48. Sukdolák (Nešetřil), 80. Nešetřil (Bachratý) - 9. Poner

ŽK: 64. Novák, 70. Skokan - 53. Poner

0, Ohrazenice

Skokan - Firszt, Koblížek, Rychtařík - Dostál (51. Kožíšek), Fajt - Hoffman (41. Nešetřil), Saňák (41. Mužík) - Čapka (51. Novák), Bachratý, Sukdolák

• RMSK Cidlina Nový Bydžov

Sestava není k dispozici.

Autor článku: <I>Filip Duroň</I>