PREVIEW | Radoslav Kováč: Na Bohemce to musíme uskákat!

Poslední zápas zbývá do konce základní ligové části. Ten odehraje Kováčova parta už tuto neděli na trávníku pražských Bohemians. V předzápasovém preview mluvil Radoslav Kováč například o kvalitách týmu z Vršovic.

Přečíst článek

Ženský tým poprvé vyhrál a v sobotu ho čeká klíčový zápas!

VIDEO | Ženský A-tým vyhrál minulý týden v Plzni v úvodním duelu nadstavby 4:3 a tuto sobotu ho čeká veledůležitý duel v domácím prostředí stadionu na Vinici. Tam hostí od 16:00 Baník Ostrava a o své názory před tímto utkáním se s vámi podělí trenér Kamil Kozák a útočnice Veronika Hýlová!

Přečíst článek

Aktuality z klubu č. 10: V neděli jedeme na Bohemku!

VIDEO | Jsme tady s dalším dílem novinek z našeho klubu a dozvíte se tak několik zajímavostí, které se u nás udály. Trochu nás trápí postavení A-týmu, ale můžete ho jet podpořit na Bohemku, naopak radost nám udělaly naše ženy, které na úvod nadstavby vyhrály.

Přečíst článek

Pojeď v neděli podpořit naše hráče na Bohemku!

Pardubáky o víkendu čeká poslední duel základní ligové části. V neděli se od 15:00 hodin představí na trávníku pražských Bohemians a hráči pod vedením trenéra Kováče budou potřebovat vaši podporu! Přinášíme informace o autobusovém výjezdu fanklubu Pardubická 12 i možnostech individuální dopravy.

Přečíst článek

Pavel Němeček: Tabulka je vyrovnaná, do posledních kol bude o co hrát!

B-tým se v sobotu představí na Vinici, kde se od 11:00 hodin střetně s rezervou Teplic. Hlavní trenér naší juniorky Pavel Němeček se v rozhovoru pro klubový web vracel nejen k sérii čtyř výher v řadě, také ale přiblížil, co stálo za oběma porážkami svého týmu v posledních dvou mistrovských duelech.

Ve vápně musíme být větší zabijáci, říká Laurent Kissiedou

V zimním přestupním období přišel do Pardubic 25letý záložník Laurent Kissiedou. Rodák z Pobřeží Slonoviny poskytl rozhovor pro klubový web, ve kterém přiblížil nejen své poznatky z posledního utkání proti Mladé Boleslavi, prozradil také, jak na tom Pardubáci před závěrečnými ligovými boji jsou po fyzické stránce.

Přečíst článek

Na Dolíčku kopali čtyři bratři, jeden z nich vyrazil do světa…

Titulek vypadá jako úvod pohádky, ale jde o fotbalový příběh kluka z jedné z nejchudších částí Pardubic, který to dotáhl do velkého fotbalového světa. Byl 19. duben roku 1929, když se v místní čtvrti zvané Havaj narodil Jiří Hledík. Nejmladší ze čtyř bratrů, syn místního železničáře a maminky, která měla ráda fotbal. Od jeho narození dnes uplynulo 95 let.

18. kolo, FORTUNA:LIGA

Ďolíček
  • U-15

Týdenní plán U15 od 29. 4. do 5. 5. 2024

Přinášíme vám týdenní plán U15 v týdnu od 29. 4. do 5. 5. Tentokrát nás čeká anglický týden. Ve středu hostíme Mladou Boleslav. Hrát se bude od 10:00 v Ohrazenicích. V sobotu zavítáme na půdu Meteoru Praha. I tam bude začínat utkání v 10:00. Hrát se bude v ulici U Meteoru. Čas odjezdu upřesníme.

• U-12

Nominace na modelové utkání

Přinášíme Vám nominaci na nedělní modelové utkání, které sehrajeme v dopoledních hodinách na Vinici.

• U-14

Týdenní plán od 29.4. do 5.5.2024

Přinášíme vám týdenní plán na anglický týden, ve kterém nás čekají dva kvalitní zápasy.

• Další články
Chceš dostávat pravidelné informace z klubu?

FKPCE.TV

TÝMY

29. kolo, FORTUNA:LIGA
Team logo PCE
Team logo MBO
30. kolo, FORTUNA:LIGA
Ďolíček
Team logo BOH
Team logo PCE
  • A tým

PREVIEW | Radoslav Kováč: Na Bohemce to musíme uskákat!

• A tým

Aktuality z klubu č. 10: V neděli jedeme na Bohemku!

• A tým

Pojeď v neděli podpořit naše hráče na Bohemku!

• Další články