A tým

Fanoušci vyrážejí v neděli na utkání do Plzně!

Fanklub Pardubická 12 pořádá další výjezd na venkovní utkání. V závěru týdne se Pardubáci představí v Plzni a také pro utkání na západě Čech se připravuje výjezd pro naše fanoušky.

Naši fanoušci podporují klub i na venkovních utkáních a pro naše věrné připravil FK Pardubice společně s fanklubem „Pardubická 12“ výjezd na utkání 9. kola FORTUNA:LIGY FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice, které se odehraje v plzeňské Dossan Aréně. Bojovat se bude v neděli 24. září 2023 v 15:00 hodin. Odjezd od západní tribuny CFIG Areny bude v den utkání v 11:00 hodin (sraz je o 30 minut dříve).

Za cenu 400 Kč, která obsahuje přepravu autobusem a vstupenku na utkání, tě čeká dramatický ligový souboj ve městě piva.

Souhrn informací k výjezdu fanoušků do Plzně:

• Datum a čas utkání: neděle 24.9. 2023 od 15:00 hodin
  • Místo: Dossan Areně v Plzni
  • Sraz účastníků výjezdu: západní tribuna CFIG Areny (tribuna u Arnošta) v 10:30 hodin
  • Odjezd autobusu s fanoušky: 11:00 hodin
  • Cena výjezdu (přeprava + vstupenka): 400 Kč
  • Úhrada poplatku: na místě v hotovosti

Chceš jet s námi?

Textovou formou stačí pouze napsat: JEDU a přidej své jméno a počet míst k rezervaci.

Těšíme se na tvou účast!