Výsledky z domácího trianglu a KM

V sobotu jsme pořádali domácí triangl a v neděli jsme v Rybitví postavili jeden tým v rámci Krajské miniligy.

Výsledky z trianglu

V prvním zápase nám chyběl pohyb a kvalita v kombinaci. Často to bylo zapříčiněno zbytečným shlukováním, proto byl zápas s Chrudimí spíše ubojovaný. Naopak ve zbývajících duelech jsme se mohli pyšnit kvalitní kombinací, roztaženou hrou, neustálým pohybem a dařily se nám předvádět pěkné fotbalové akce. Klukům děkujeme za výkony, někteří se skutečně maximálně vydali, z čehož máme velkou radost.

FK Pardubice: Dvořák Štěpán – Bidlo Filip, Vitáček Štěpán, Bělina Marek – Bednář Marek, Kaplan Damián, Krčál Daniel, Fikejz Dominik, Klusoň William, Švec Dominik, Kozák Vojtěch – Janko Tomáš, Bachratý Dominik

FK Pardubice – MFK Chrudim 1:1

(Bachratý)

FK Pardubice – FK Mladá Boleslav 10:2

(3x Kozák, 2x Švec, 2x Klusoň, Kaplan, Janko, Fikejz)

FK Pardubice – FC Hradec Králové 5:3

(2x Švec, Fikejz, Kozák, Bachratý)

Výsledky z KM v Rybitví

Herně se nám dařilo zejména v prvním poločase proti Chrudimi, to jsme ještě předváděli týmový výkon, poté už hráči hráli spíše na sebe, což sice přineslo mnoho gólů, ale bylo to dáno spíše soupeřem. Je škoda, že nedokážeme v podobných zápasech více spolupracovat a hráči se najednou soustředí jen na sebe.

FK Pardubice: Bednář Marek, Krčál Daniel, Bříza Jáchym, Lachman Tomáš – Kovárník Lukáš, Miláček Štěpán – Mocanu Samuel, Červinka Marek, Kasal Tadeáš

FK Pardubice – MFK Chrudim 6:2

(2x Miláček, 2x Červinka, Krčál, Mocanu)

FK Pardubice – SKP Moravská Třebová 22:2