U-16 - zápas

Vítězství s dvěma pražskými týmy

​Dvě rozdílná utkání, ve kterých jsme o výhře rozhodli v posledních minutách zápasu.

Komentář realizačního týmu U16 : Ve čtvrtečním utkání doma s Bohemians jsme byli produktivnější v prvním poločase a dostali se do dvou brankového vedení. V druhém poločase jsme se museli potýkat s velkým tlakem soupeře, který z velkého náporu snížil a v 82 minutě vyrovnal skóre a cítil možnost na výhru. V nastaveném čase se ovšem po našem krátkém odkopu z brány míč dostal na pravou stranu, odkud přišel výborný centr na našeho rozběhnutého hráče, který z blízka míč výborně uklidil do branky a strhl tak výhru na naší stranu.

Strhující závěr a obrovská radost pomohla týmu v regeneraci, protože už tři dny nato nás čekal další pražský soupeř Admira. V tomto utkání jsme to byli my, kdo byl po převážnou většinu zápas aktivnější, ovšem na těžkém terénu se nám nedařilo ve finální fázi a několikrát jsme ze slibné pozice přestřelili. Když už to vypadalo, že zápas skončí remízou, se v 89 minutě po levé straně prosmýkl náš útočník mezi dvěma obránci a ranou na přední tyč vstřelil vítěznou branku.