A tým

Na začátek listopadu pro vás chystáme Halloweenské gulášobraní!

Do utkání proti Zlínu, které je na programu v sobotu 4. listopadu, sice zbývá ještě několik týdnů, ale s předstihem pro vás máme dobrou zprávu. V den utkání pro vás od ranních hodin chystáme u východní tribuny zajímavou akci.

Kdo by v chladném listopadovém počasí pohrdl teplým gulášem! A protože o naše fanoušky stojíme, připravujeme na zmiňovaný duel proti Zlínu Hallovenské gulášobraní! O co jde?

Od rána 4. listopadu se utká 10 čtyřčlenných týmů v zajímavé disciplíně – vaření guláše! Jaké jsou možnosti přihlášení a pravidla pro zúčastněné týmy?

PŘIHLÁŠKY TÝMŮ: stačí poslat informaci o zájmu vašeho týmu na mail: info@fkpardubice.cz - obratem vám zašleme další informace!

Pro každý tým je zajištěno:

• Konzumační karta v hodnotě 3.000 Kč na občerstvení v průběhu vaření.
  • Vstupenky na utkání FK Pardubice - FC Zlín.
  • Trojnožka s kotlíkem.
  • Naběračka na porce guláše.
  • Ohniště, dřevo a posezení.
  • Pořadatel FKPCE. zajistí také misky, lžíce a pečivo (vlastní chléb je možný).

PRAVIDLA SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ GULÁŠ:

1. Akce proběhne mezi tribunou C a Bránou borců.
  2. Zúčastní se 10 čtyřčlenných týmů (je možné, aby tým měl vyšší počet členů!).
  3. Začátek vaření v 7:30 (losování stanoviště v 7:00), degustace 12:00-14:00.
  4. Podmínkou je uvaření guláše na místě, včetně krájení a restování cibule, není možné ani smíchat přinesené polotovary, může být pouze vlastní přinesený vývar a nakrájené maso.
  5. Každý tým vaří z vlastních surovin, které si zvolí a donese (hovězí, zvěřina, drůbež…, koření).
  6. K dispozici musí každý tým dodat minimálně 25 l guláše (cca 350 ks masa = 350 porcí) - max. 12 kg masa.
  7. Výdej guláše bude pouze pro fanoušky s degustační kartou.
  8. Bodování degustátorů: nejlepší 5 bodů, druhý 3 body, třetí 1 bod.
  9. V případě rovnosti bodů, rozhoduje více prvních míst, následně více umístění na hlasovacích lístkách, poté více druhých míst, více třetích míst, los kapitánů.
  10. Po výdeji každé porce proškrtne kapitán za svůj tým degustační kartu.
  11. Vyhlášení výsledků proběhne v 14:40 na hrací ploše.

Všichni, kteří guláš nevaří, ale chtějí se stát degustátorem a porotcem soutěže s možností ochutnat všechny vzorky a následně ohodnotit, tak mohou učinit po zakoupení slosovatelné degustační karty. Degustační karty lze zakoupit přímo na místě nebo online ZDE.

Ceny pro vítěze:

1. místo | 4x permanentka na zbývající utkání FKPCE v sezóně 2023/2024 + 4x VIP vstupenka na utkání s AC Sparta Praha + 4 šála nebo kulich FK Pardubice
2. místo | 4x dres (možnost potisku) + 4 vstupenky na zápasy proti (AC Sparta Praha, FC Slovan Liberec), 4x voucher do Garden restaurant.
3. místo | 4x šála + 4 vstupenky (AC Sparta Praha), 4x voucher do restaurace Na staré rybárně.
4. místo | 4x kulich + 4 vstupenky (FC Slovan Liberec)
5. místo | 4x kniha o historii Letního stadionu
6. - 10. místo | upomínkové předměty FKPCE. (4 ks pro každý tým)

Pozn. nabídka cen se ještě může rozšířit o další položky!