Druhé místo v Odřepsech

V sobotu 14.10. jsme odehráli velmi kvalitně obsazený Turnaj v Odřepsech. Na turnaji bylo 25 kvalitních týmů, kde jsme skončili na 2. místě. Níže Vám přinášíme výsledky z turnaje a hodnocení.

Sestava: Petrus, Peška, Bartoška, Špinka, Stehlík, Holek, Novosád, Malina

Skupina D

1.PCE- Jablonec 1:1

2.PCE- Čáslav 7:3

3.PCE- Neratovice 2:2

4.PCE- Bohemians Praha 5:4

Zlatá skupina

5.PCE- Dukla Praha 2:1

6.PCE- Pardubičky 0:2

7.PCE- České Budějovice 2:6

8.PCE- FCHK 5:2

Celkové umístění:

1. České Budějovice

2. FK Pardubice

3. FC Hradec Králové

4. SK Pardubičky

5. FK Dukla Praha

…… celkem 25 týmů

Hodnocení turnaje:

V Odřepsech jsme odehráli velmi kvalitní a hezky zorganizovaný turnaj pro 25 týmů. Na turnaji se nám dařilo, ale pomohlo i štěstí. Ve skupině jsme 2 zápasy vyhráli a 2 remizovali. Skupina byla velmi vyrovnaná, a i přes dvě remízy se nám podařilo postoupit z prvního místa do zlaté skupiny. Ve skupině jsme odehráli všechny zápasy velmi dobře až na jeden, a to s týmem Neratovice – Byškovice, kdy to kluci vypustili a bohužel jsme tak pouze remizovali. Ve zlaté skupině jsme odehráli 4 utkání. 2 zápasy jsme vyhráli a 2 prohráli. Ve zlaté skupině byli všechno velmi kvalitní soupeři. Nejvíce však musíme vyzdvihnout České Budějovice, které za celý turnaj neprohráli jediné utkání a hráli hezký fotbal, a nakonec celý turnaj vyhráli. Celý turnaj nás bohužel trápilo naše pravidelné neproměňování vyložených šancí, které nás nejvíce trápilo ve skupině proti již zmiňovaným Neratovicím – Byškovicím a ve finálové skupině proti Pardubičkám. I přes tyto nevydařené zápasy jsme skončili na 2. místě. A to díky poslednímu utkání, které jsme si rozdali na závěr proti Hradci Králové. V tomto utkání jsme zvítězili 5:2 a zajistili si tak hezké umístění. Všem hráčům děkujeme za vydařený turnaj.