Výsledky z Bohdanče a Boleslavi

O víkendu jsme se účastnili sobotního turnaje v Lázních Bohdaneč a v neděli vyrazili na triangl do Mladé Boleslavi.

Výsledky z Lázní Bohdaneč

FK Pardubice: Sládek Tadeáš – Kovárník Lukáš, Pokorný Mikuláš, Pešek Dominik – Bidlo Filip, Valenta Matěj – Laštůvka Josef, Švec Dominik, Kasal Tadeáš, Rabas Norbert

FK Pardubice – 1.FC Žamberk 1:3

(Švec)

FK Pardubice – SK Nemošice 5:2

(Valenta, Švec, Kasal, Bidlo, Rabas)

FK Pardubice – SK Lázně Bohdaneč 2:4

(Kasal, Valenta)

FK Pardubice – MFK Trutnov 1:3

(Kasal)

Výsledky z trianglu v Mladé Boleslavi

Opět musíme kluky pochválit za dobře odehrané tři zápasy. Dnes si vyzkoušel téměř každý i hru na nějakém neobvyklém postu a o to více nás těší předvedená hra. Tentokrát se nám dařila i produktivita na útočné polovině i když tam stále cítíme velké mezery. Obzvláště si ceníme otočeného zápasu s Mladou Boleslaví, protože kluci mají velkou fotbalovou kvalitu a jsme rádi za reakci, kterou jsme za nepříznivého stavu předvedli.

FK Pardubice: Dvořák Štěpán – Sládek Tadeáš, Bednář Marek, Miláček Štěpán, Bříza Jáchym – Kozák Vojtěch, Bachratý Dominik, Vitáček Štěpán, Kaplan Damián, Lachman Tomáš, Klusoň William, Mocanu Samuel, Krčál Daniel – Fikejz Dominik, Červinka Marek

FK Pardubice – FK Jablonec 4:0

(2x Červinka, Fikejz, Sládek)

FK Pardubice – FK Ústí nad Labem 7:0