Na Planeo cup postupujeme z prvního místa

Ve čtvrtek jsme vyrazili do Chrudimi, kde se konalo závěrečné předkolo na finálový turnaj Planeo cup. Bez ztráty bodu jsme dokráčeli k postupu.

Ve čtvrtek jsme sehráli kvalifikační kolo Planeo cupu na umělé trávě v Chrudimi. Pro většinu kluků to byl návrat po delší době na hřiště 5+1 a i tak si s tím dokázali vcelku dobře poradit. Jsme rádi zejména za bojovnost v každém zápase, která na tomto malém hřišti a v přehuštěném prostoru rozhodovala. Fotbalových momentů jsme tentokrát tolik neměli, ale i tak děkujeme klukům za odhodlání a bojovnost, kterou zlomili všechny zápasy na svoji stranu. Rodičům děkujeme za dopravu kluků a podporu.

FK Pardubice: Dvořák Štěpán – Bidlo Filip, Sládek Tadeáš, Vitáček Štěpán – Miláček Štěpán, Krčál Daniel – Kozák Vojtěch, Mocanu Samuel, Švec Dominik, Janko Tomáš

FK Pardubice – FK Hlinsko 2:0

(Miláček, Kozák)

FK Pardubice – FC Slavia Hradec Králové 3:1