Vítězná kvalifikace Poháru Mládeže

V Hradci Králové jsme se zúčastnili kvalifikace na finálový turnaj Poháru Mládeže. Díky velmi dobrým výkonům jsme nepoznali hořkost porážky, naopak jsme si připsali pět výher a zaslouženě jsme postoupili.

FK Pardubice - MFK Chrudim 0:0

FK Pardubice - SK Sparta Kolín 4:0

Branky: Pávek Jakub, Valach Lukáš, Pávek Jakub, Svoboda Adam

FK Pardubice - FC Hradec Králové 1:0

Branky: Kubeš Filip

FK Pardubice - Slavia Hradec Králové 5:0

Branky: Valach Kamil, Čížek Radek, Svoboda Adam, Kubeš Filip, Vlastní (Valach Lukáš)

FK Pardubice - RMSK Cidlina 2:0

Branky: Kmoníček Matyáš, Kmoníček Matyáš

FK Pardubice - Sparta Kutná Hora 5:1

Branky: Bohuněk Lukáš, Valach Lukáš, Svoboda Adam, Pávek Jakub, Čížek Radek

FK Pardubice - FK Náchod 0:0

Hodnocení trenérů: Vstup do turnaje nevyšel podle našich představ. V úvodním utkání proti Chrudimi jsme se nemohli prosadit přes důslednou obranu soupeře. Ve druhém utkání s Kolínem už jsme se dokázali prosadit a to hned čtyřikrát, tento zápas nám dodal klid na kopačky do dalšího průběhu. Ve třetím zápase nás čekalo derby s Hradec Králové, utkání bylo vyrovnané, ale my jsme byli nebezpečnější, nejprve jsme orazítkovali tyč, břevno a až v poslední vteřině utkání se nám podařilo vstřelit vítěznou branku.V dalších zápasech jsme si připsali tři výhry a jednu remízu s Náchodem, kde jsme mohli litovat spousty zahozených šancí. Ale ani remíza v posledním zápase nic nezměnila na tom, že jsme celý turnaj zaslouženě vyhráli. Gratulujeme hráčům za předvedené výkony a rodičům děkujeme za podporu.