Výsledky z přátelských utkání

O prodlouženém víkendu jsme absolvovali několik přátelských utkání. I když ne všechny dopadly výsledkově příznivě, tak herně si i nadále drží vysokou laťku.

Prohra s Chrudimi

V zápase jsme byli fotbalovějším týmem, ale s Chrudimi to zkrátka nikdy není moc gólové. Soupeře hraje velmi organizovaně a agresivně. A těch pár šancí, co jsme si vytvořili, jsme zkrátka neproměnili. Klukům však patří pochvala za bojovnost a vysoké nasazení.

FK Pardubice – MFK Chrudim 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Sestava: Dvořák Štěpán – Sládek Tadeáš, Bidlo Filip, Janko Tomáš – Langr Jonáš, Kasal Tadeáš, Krčál Daniel – Švec Dominik, Červinka Marek, Tlučhoř Matěj – Mocanu Samuel, Liška Adam

Výhra nad Hradcem

Zápas byl velmi bojovný, ale současně fotbalový. Nasazení bylo bezproblémové, a i když jsme měli tým složený z hráčů kategorie U11 i U10, tak přesto si hráči na hřišti vyhověli.

FK Pardubice – FC Hradec Králové 10:9

Góly: 2x Bidlo, 2x Červinka, 2x Švec, 2x Mocanu, Nakládal, Pešek

Sestava: Dvořák Štěpán – Bidlo Filip, Linha Ondřej, Červinka Marek – Kovárník Lukáš, Nakládal Jakub, Pešek Dominik – Seman Hynek, Mocanu Samuel, Bachratý Dominik, Švec Dominik

Prohra s Hradcem

Výsledek zápasu zcela neodpovídá průběhu. Hra byla velmi vyrovnána, jenom jsme nedokázali proměnit šance. Nespočetněkrát jsme šli sami na brankáře, ale zkrátka občas zbytečně zmatkujeme a řešíme podobné situace složitě.

FK Pardubice – FC Hradec Králové 4:10

Góly: 2x Kozák, 2x Klusoň

Sestava: Fikejz Dominik – Sládek Tadeáš, Vitáček Štěpán, Laštůvka Josef – Kaplan Damián, Miláček Štěpán, Bednář Marek – Krčál Daniel, Klusoň William, Lachman Tomáš – Kozák Vojtěch, Janko Tomáš

Autor článku: LS