FK Pardubice
Esport

Esportové derby Pardubice – Hradec dnes v přímém přenosu na O2 TV

Zajímavá možnost pro fanoušky našeho klubu se dnes nabízí na obrazovkách stanice O2 TV Sport. Od 18:30 hodin zde bude možné sledovat přímý přenos derby esportových týmů FK Pardubice a FC Hradec Králové!

Derby bude zajímavé i na esportové scéně a to, že ho premiérově bude možné vidět v televizním vysílání, mu dodává na atraktivitě. „Navíc je to souboj sousedů v tabulce, soupeř je na 9. místě a my jen o horší skóre hned za ním,“ vysvětluje manažer našeho týmu Vojtěch Klapuch. „Půjdeme do boje v tradiční sestavě, pardubické barvy budou hájit JamesBony a Miky.“

Duel se hraje v rámci 15. kola E:ligy od 18:30 hodin a sledovat ho můžete v multidimenzi O2TV Sport. „Oba týmy již mají jistou účasti v play-off, ale hraje se o lepší postavení před zahájením vyřazovací části,“ vysvětluje Vojtěch Klapuch.

Podpořte naše hráče v přímém přenosu na O2TV Sport! Pokud vás zajímají detaily E-ligy, najdete informace na oficiálním webu zde.

Autor článku: Radek Klier

Sdílet článek