Výsledky ze Svitav, Skutče a Budějovic

Ve čtvrtek jsme vyhráli přátelské utkání ve Svitavách a v sobotu jsme odehráli triangl v Českých Budějovicích s jediným blikancem. Navíc jsme dokázali na halovém turnaji ve Skutči urvat bronzovou příčku.

Vítězství ve Svitavách

Hráčům není co vytýkat. Od všech bylo patrné vysoké nasazení, snahy o kombinace a i individuálně hráči působili velmi suverénně.

TJ Svitavy U12 – FK Pardubice 4:21

Branky: 7x Kozák, 5x Klusoň, 2x Červinka, 2x Miláček, Kaplan, Janko, Dvořák, Krčál, Lachman

Sestava: Dvořák Štěpán – Sládek Tadeáš, Vitáček Štěpán, Lachman Tomáš, Kaplan Damián – Klusoň William, Fikejz Dominik, Miláček Štěpán, Kovárník Lukáš, Krčál Daniel, Červinka Marek – Janko Tomáš, Kozák Vojtěch

Dvě výhry a prohra v Budějovicích

Proti Budějovicím a Olomouci jsme odehráli dva vysoce kvalitní zápasy. Kombinace, nasazení, důraz, vše bylo v naprostém pořádku a i díky tomu jsme dokázali porazit dva velmi kvalitní republikové soupeře. Jedinou kaňkou na trianglu byl náš výkon v duelu s Tempem Praha. V tomto zápase nám nefungovalo nic, až to bylo s podivem. Aspoň víme, že i nám se blikance stávají.

FK Pardubice: Dvořák Štěpán, Fikejz Dominik – Lachman Tomáš, Vitáček Štěpán, Bidlo Filip, Sládek Tadeáš – Švec Dominik, Miláček Štěpán, Klusoň William, Kaplan Damián, Bednář Marek, Kozák Vojtěch – Mocanu Samuel, Krčál Daniel

FK Pardubice – SK Dynamo České Budějovice 3:2

(2x Miláček, Mocanu)

FK Pardubice – FC Tempo Praha 2:13

(2x Mocanu)

FK Pardubice – SK Sigma Olomouc 5:2

(3x Klusoň, 2x Kozák)

Bronz ze Skutče

V žádném zápase jsme vyloženě nepropadli. Je však třeba říci, že „Bílá“ Třebíč byla fotbalovější a Hlinsko zase agresivnější a chtivější. I z toho důvodu jsme si ani jeden z těchto zápasů nezasloužili vyhrát. V průběhu turnaje jsme někdy zbytečně předržovali míč a občas nám chyběla nabídka v ofenzivní fázi, nicméně klukům nelze upřít bojovnost a snahu. Povedli se nám i občasné kombinace, které navíc korunoval Marek Červinka ziskem individuálního ocenění pro nejlepšího střelce turnaje. Všem hráčům děkujeme za výkony, neboť dostat se na bednu v takto improvizované sestavě je určitě příjemně strávené dopoledne.

FK Pardubice: Valenta Matěj, Stuchlík Sebastian, Laštůvka Josef – Kasal Tadeáš, Bachratý Dominik, Červinka Marek, Pilný Jan

Výsledky v základní skupině

7. SK Nemošice

8. SK Polička