Přinášíme vám hodnocení z víkendového utkání s Jihlavou.

FKM Vysočina Jihlava - FK Pardubice 3:6 (2:2)

Střelci: Horák 3x, Dolanský, Houdek, Voženílek
Sestava:
1. poločas Bártl - Zahrádka, Tomíšek Valenta, Kaválek - Houdek, Sedláček, Stejskal - Zima, Dolanský, Voženílek
2. poločas Frinta - Zahrádka, Kubíček, Tomíšek, Bartoška - Jezdinský, Marek, Šifra - Kysela, Horák, Mrázek

Hodnocení realizačního týmu trenéra Michala Morávka: V úvodu zápasu jsme v kombinované sestavě na lehce zasněžené UMT v Jihlavě marně hledali recept na soupeřovu obranu. Zbytečně jsme spěchali a rychle se zbavovali míčů. Soupeř dobrým pohybem a kombinací ve středu hřiště pronikal naší obranou a šel do zaslouženého vedení. Postupem času se nám podařilo zpřesnit kombinaci a rázem jsme si vytvářeli zajímavé šance, ke konci poločasu jsme srovnali na 2:2.

Druhý poločas se karta obrátila, dobře jsme řešili situace v předfinální a finální fázi. Díky tomu jsme dali i dvě pěkné branky. Díky aktivitě hráčů jsme přidávali na intenzitě a soupeř postupně upadal.

Autor článku: Ondřej Tichý