Výsledky z trianglu a turnaje

V sobotu jsme vítězně opanovali halový turnaj v Lázních Bohdaneč a v neděli odehráli triangl v Ohrazenicích.

Zlato z Bohdanče

Na turnaji jsme neztratili ani bod, ovšem kvalitativně jediný náročnější zápas jsme odehráli proti domácím. V něm jsme brzy prohrávali, ale skóre jsme dokázali otočit. V duelu bylo mnoho emocí a vstřelená vítězná branka půl minuty před koncem do toho kontextu skvěle zapadlo. Mohli jsme však rozhodnout mnohem dříve, hráči to občas zbytečně brali na sebe a vázla nám spolupráce. Přesto klukům za celý turnaj děkujeme. I když jsme někdy řešili situace sobecky, tak přesto nic nevypustili a neustále se snažili tlačit do útoku.

FK Pardubice: Dvořák Štěpán – Bidlo Filip, Sládek Tadeáš, Kovárník Lukáš – Kozák Vojtěch, Červinka Marek, Krčál Daniel

FK Pardubice – TJ Sokol Staré Hradiště 2:0

(2x Červinka)

FK Pardubice – SK Holice 6:2