Výsledky z pražského trianglu

V neděli jsme vyrazili na triangl, který pořádalo Tempo Praha. Všechny tři zápasy jsme vyhráli.

S Tempem Praha to z naší strany mělo vše, a i soupeř hrál velice dobře. Vysoké tempo, velké nasazení a jeden z našich top výkonů v této sezoně. S Bohemians jsme na to nedokázali po dobrém vstupu úplně navázat a hra neměla již takové grády jako v prvním zápase. Jablonec jsme tentokrát předčili ve všech směrech a herně celý zápas dominovali. Velká pochvala pro všechny kluky a rodičům díky za odvoz a podporu během zápasů.

FK Pardubice: Dvořák Štěpán – Vitáček Štěpán, Kovárník Lukáš, Bidlo Filip, Sládek Tadeáš – Fikejz Dominik, Klusoň William – Lachman Tomáš, Bednář Marek, Miláček Štěpán, Kaplan Damián – Kozák Vojtěch, Krčál Daniel, Janko Tomáš

FK Pardubice – FC Tempo Praha 2:0

(Fikejz, Vitáček)

FK Pardubice – Bohemians Praha 1905 4:3