U-14 - zápas

Povedený výkon proti Slovácku!

V pátečním utkání se nám podařilo přehrát kvalitního soupeře, který v ročníku 2010 patří mezi TOP 5. týmů v ČR.

FK Pardubice - 1. FC Slovácko 6:1 (2:0)

Střelci branek:

1:0 Horák Jan (Dolanský Jakub)

2:0 Dolanský Jakub

3:1 Hora Jan (Mrázek Milan)

4:1 Dolanský Jakub

5:1 Dolanský Jakub (Horák Jan)

6:1 Horák Jan (Dolanský Jakub)

Sestava:

Čapoun - Tomíšek, Lugmayer, Valenta - Stejskal, Šifra, Jezdinský - Kaválek, Mrázek - Horák, Dolanský (Zahrádka, Bártl, Frinta, Marek)

Hodnocení realizačního týmu trenéra Ondřeje Tichého:

Na celý zápas se propsalo velmi vydařené soustředění! Kluky musíme pochválit za přistup a nasazení v každé činnosti, právě díky těmto aspektům jsme zvládli i páteční utkání.

Soupeř disponoval velkou kvalitou "future" hráčů a snahou hrát konstruktivní fotbal od brankáře. Díky vysokému presingu se nám podařilo získat několik míčů nahoře a soupeře potrestat v otevřené obraně. V utkání se nám dařilo i zakládání, díky kterému jsme několikrát úspěšně vyjeli a dostali se až do zakončení. V jednom případě jsme se dokázali prokombinovat od brankáře až do pokutového území soupeře, ve kterém se úspěšně prosadil Jan Horák.

Teď nás čeká návrat do reality a bude důležité na soustředění navázat, a to nejenom po fotbalové stránce. Především ve škole je potřeba otevřít 2. pololetí s lepším přístupem a s maximální snahou si vylepšit známky z 1. pololetí!

Autor článku: Ondřej Tichý