Remíza v mezinárodní konfrontaci!

Přinášíme vám hodnocení z dnešního přípravného utkání se Zaglebie Lubin, které jsme odehráli v nádherném tréninkovém centru.

Zaglebie Lubin - FK Pardubice 0:0 (0:0)

Sestava:

Čapoun - Kubíček, Valenta, Bartoška - Marek, Kysela - Mrázek, Stejskal, Kaválek - Horák, Dolanský

(Frinta, Zahrádka, Tomíšek, Lugmayer)

Hodnocení realizačního týmu trenéra Ondřeje Tichého:

V prvním poločase nám dlouho trvalo se srovnat s agresivitou a výborným dostupováním soupeře. Nebyli jsme schopní překonat střední pásmo a dostat se za obranu. ,často naše akce končili v přechodové fázi. Zároveň jsme se trápili i s povrchem a nepříjemným větrem.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, obraz hry se radikálně změnil. Zkvalitnili jsme přechodovou fázi, a díky tomu jsme si začali vytvářet zajímavé šance. Bohužel se nám nepodařilo ani jednu ze 7 šancí úspěšně proměnit a zápas skončil remízou.

Utkání bylo pro nás dobrou zkušeností do dalších zápasů.

Autor článku: Ondřej Tichý