A tým

Vstupenky na první domácí utkání tohoto roku v prodeji!

První domácí utkání tohoto roku odehrají Pardubáci už 17.2. od 15:00 hodin. Do CFIG Areny přijede FK Teplice a vaše podpora bude znovu důležitá. Prodej vstupenek na tento duel startuje již dnes! Vstupenky za zvýhodněnou cenu si můžete mimo jiné koupit v rámci autogramiády ve středu 7.2. v Paláci Pardubice.

V sobotu 17.2. čeká svěřence trenéra Radoslava Kováče první zápas na domácí půdě v tomto kalendářním roce. Do Pardubic dorazí Teplice (od 15:00 hodin). V pondělí 5.2. od 10:15 hodin startuje prodej vstupenek na tento důležitý zápas pro majitele eFkaret. Od středy 7.2. (ve stejný čas - 10:15 hodin) bude zahájen volný prodej na toto utkání 21. kola FORTUNA:LIGY.

Pardubický tým bude chtít na svém trávníku vybojovat první domácí výhru v jarní části sezóny. K tomu ale budou potřebovat podporu fanoušků na tribunách. Přijď podpořit naše hráče a pomoz jim bitvě o tři body! Ceny vstupenek jsou standardní (viz grafika níže pod článkem).

KDE SI MŮŽETE VSTUPENKY ZAKOUPIT?

• V online prodeji - PRODEJ VSTUPENEK NA UTKÁNÍ PROTI TEPLICÍM ZDE!
  • V Paláci Pardubice - ve středu 7.2. v rámci autogramiády - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!
  • Na pokladně CFIG Areny - otevírací doba: čtvrtek 15.2. a pátek 16.2. (15:00 - 17:00 hodin)
  • V turistickém informačním centru na Třídě Míru - otevírací doba: všední dny 8:00 - 18:00 hodin (víkend 9:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00 hodin)

CENY LÍSTKŮ NA UTKÁNÍ PROTI TEPLICÍM: