Výsledky z Prahy a Bohdanče

V neděli jsme se účastnili halového turnaje v Lázních Bohdaneč, kde jsme si došli pro zlaté medaile, a současně jsme nastoupili v rámci pražského trianglu na hřišti Tempa Praha.

Výsledky z trianglu

Na Tempu jsme navázali na výkon z minulého pražského trianglu. Kluci odvážně zakládali útočné akce, a právě výstavba od brankáře nás zdobila všechny zápasy nejvíc. S Bohemians i Budějovicemi jsme po celý zápas byli dominantní, Tempo nám bylo až na úvod, ve kterém jsme bohužel neproměnili šance, rovnocenným soupeřem. Děkujeme klukům za výkon a rodičům za podporu.

FK Pardubice: Fikejz Dominik – Štěpánek David, Bidlo Filip, Kovárník Lukáš, Sládek Tadeáš – Miláček Štěpán, Švec Dominik, Klusoň William, Bednář Marek, Lachman Tomáš – Janko Tomáš, Němec Antonín, Krčál Daniel, Kaplan Damián

FK Pardubice – SK Dynamo České Budějovice 5:0

(Janko, Švec, Krčál, Miláček, Kaplan)

FK Pardubice – FC Tempo Praha 1:1

(Němec)

FK Pardubice – Bohemians Praha 1905 7:2

(3x Janko, 3x Klusoň, Bednář)

Zlato z Lázní Bohdaneč

V rámci celého turnaje jsme byli sami sobě největšími protivníkem. Občas jsme předržovali míč, jindy nám chyběla aktivnější kombinace, nicméně i když se nám ne vždy vše dařilo, tak jsme si vždy bojovností a snahou došli pro tři body. Všechny soupeře jsme herně předčili, o to více je škoda, že jsme se nesnažili více soustředit na svou hru. Klukům přesto patří poděkování za nasazení.

FK Pardubice: Dvořák Štěpán – Bříza Jáchym, Šimeček Morris, Janovský Adam – Kozák Vojtěch, Červinka Marek, Kasal Tadeáš, Mocanu Samuel

FK Pardubice – FK Přelouč 6:3

(3x Červinka, 2x Mocanu, Janovský)

FK Pardubice – SK Nemošice 3:0