A tým

Zemřel bývalý pardubický fotbalista Jiří Vondřejc

V minulých dnech opustil svět hráč, který v minulosti oblékal dresy dvou pardubických fotbalových klubů – Jiří Vondřejc.

Nejzářivější chvíle kariéry Jiřího Vondřejce na fotbalovém trávníku nastaly na začátku 80. let, kdy oblékal dres Hradce Králové v nejvyšší soutěži, ve které odehrál 13 utkání a vstřelil jeden gól. Později však oblékal i dresy pardubických klubů VCHZ a Lokomotivy (na titulním snímku vlevo v dresu Lokomotivy).

Později se dal na dráhu funkcionáře a trenéra, vedl Lokomotivu Pardubice, se kterou dokázal na jaře 2003 postoupit do divize. Jeho posledním fotbalovým působištěm byl klub AKF Opatovice nad Labem.

Poslední rozloučení s Jiřím Vonřejcem proběhne v pondělí 26. února 2024 ve 13 hodin ve smuteční obřadní síni v Hradci Králové-Kuklenách.

Autor fotografie: archiv FK Pardubice