Ženy A

Výhra žen i v odvetě

Původně naplánovaný přátelský zápas se Spartou B nám byl ze strany soupeře ve středu zrušen, a tak jsme byli rádi, že se podařilo sehnat kvalitní náhradu.

Přátelské utkání žen 18. 2. 2024, 14:00 hř. Pardubice, UMT Ohrazenice

FK PARDUBICE - SK Líšeň 2:0 (1:0)
Branky: 40. Neradová, 75. Hrobská

Sestava: Krejčí (Mikulecká) - Matějková, Kupková, Potůčková - Urbancová, Friedrichová, Neradová, Novotná, Vithová - Kružíková, Hrobská (Vodvárková, Holcová, Koblížková, Pražienková, Nechvílová)

Děkujeme brněnskému družstvu za vstřícnost a ochotu sehrát utkání, přestože jsme se spolu utkali před čtrnácti dny a soupeřky tehdy odešly vysoko poraženy. V odvetě předvedly daleko kvalitnější výkon a podlehly nám jen těsně.

Trenér Pardubic, Kamil Kozák: S výkonem být spokojeni nemůžeme. Přestože jsme vyhráli a neinkasovali, tak se v zadních řadách v tomto utkání objevila velká řada chyb a jen díky souhře náhod soupeřky neskórovaly. V útočné fázi jsme si opět vytvořili dostatek příležitostí, z nichž hodně bylo z kategorie "tutových" a tudíž dva vstřelené góly jsou málo.
V posledním přípravném utkání před startem mistrovských zápasů nás čeká derby v Hradci Králové (ne 25. 2., 14:00).

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Martin Plíšek