Žáci U13 zvítězili nad Sigmou Olomouc

Žákovský tým U13 zakončil úspěšné soustředění výhrou, když po velmi dobrém výkonu porazil Sigmu Olomouc.

FK Pardubice - SK Sigma Olomouc 7:1 (6:1)

Branky: Semenystyi Yaro (Svoboda Adam), Čížek Radek (Svoboda Adam), Semenystyi Yaro (Šálený Matěj), Semenystyi Yaro (Pávek Jakub), Svoboda Adam (penalta - faulován Pávek Jakub), Šálený Matěj, Hodovanets Daniel

Sestava: Wawrzacz Lukáš, Chábera Jakub, Bohuněk Lukáš, Valach Lukáš, Valach Kamil, Kubeš Filip, Hruška Vít, Pávek Jakub, Svoboda Adam, Čížek Radek, Semenystyi Yaro, Šálený Matěj, Jungwirth Jakub, Zerzán Vojtěch, Levai Jan, Petr Daniel, Kmoníček Matyáš, Hodovanets Daniel

Hodnocení trenérů: Soustředění jsme zakončili nejlepším možným způsobem. Do utkání se Sigmou jsme vstoupili velmi dobře, od prvních minut jsme byli lepším týmem, dominovali jsme na míči, vytvářeli jsme si brankové příležitosti po hezkých akcích. I přesto, že několik šancí zůstalo nevyužitých, tak jsme v první půlce zápasu dokázali vstřelit šest branek. Druhý poločas byl více vyrovnaný, ale i ten jsme dokázali vyhrát, když jsme vstřelili jednu branku. Gratulujeme hráčům k zaslouženému vítězství a děkujeme za velmi dobrou reprezentaci klubu po celé soustředění.