A tým

Ortiz a Chlumecký na jeden zápas stop, trenér Kováč dvakrát na tribunu

Ve čtvrtek zasedala Disciplinární komise nejvyšší fotbalové soutěže a v několika případech projednávala případy, které se týkaly našeho klubu. Přinášíme vám přehled těchto informací.

Vyloučení hráči

V utkání FK Pardubice – FC Baník Ostrava byli po dvou žlutých kartách vyloučen dva naši hráči: Martin Chlumecký a Pablo Ortiz. Oba nesmějí nastoupit v jednom soutěžním utkání.

Vyloučený trenér

V utkání FK Pardubice – FC Baník Ostrava vyloučený trenér Radoslav Kováčzákaz výkonu jakékoliv funkce na 2 soutěžní utkání, na lavičce tedy bude chybět při utkáních proti Olomouci a Českým Budějovicím. Součástí tretu je pokuta 30.000 Kč.

Chování fanoušků v derby

Disciplinární komise zatím odložila vynesení rozhodnutí v disciplinárním řízení s naším klubem za nesportovní chování fanoušků v utkání 24. kola F:L proti FC Hradec Králové.