Zlato z republikového turnaje

V úžasném areálu v Hrušovanech nad Jeviškou jsme odehráli republikový turnaj s kvalitním obsazením a dokázali jsme získat kov nejcennější.

V základní skupině jsme se nejdřív trošku hledali a problém nám dělala zejména menší UMT, kde to bylo hodně soubojové. Ve čtvrtém zápasu jsme přešli na větší travnaté hřiště, kde jsme odehráli nejlepší zápas turnaje s Györem, výborná výstavba, skvělé dostupování hráčů i kvalitní přechod do útočné fáze nás zdobily celý zápas.

Skupina o konečné umístění se i kvůli náročnému programu proměnila v boj o přežití. Klobouk dolů před všemi kluky, jakou bojovnost a chuť vyhrát v zápasech ukázali, to jsou vlastnosti, které se natrénovat nedají a o to víc si jich ceníme.

Rodičům děkujeme za podporu a klukům děkujeme za krásně strávený víkend! Současně gratulujeme Dominiku Fikejzovi k ocenění nejlepšího brankáře turnaje.

FK Pardubice: Fikejz Dominik – Bidlo Filip, Vitáček Štěpán, Sládek Tadeáš – Lachman Tomáš, Červinka Marek, Klusoň William, Kaplan Damián, Bednář Marek, Švec Dominik – Krčál Daniel, Miláček Štěpán, Mocanu Samuel, Kozák Vojtěch

Základní skupina

FK Pardubice – FK Dukla Praha 3:0