Čtvrté místo v Lázních Bohdaneč

Ve středu na státní svátek jsme se zúčastnili hezky obsazeného turnaje v Lázních Bohdaneč. Po slušných výkonech jsme obsadili čtvrté místo.

Sestava: Dostál Jakub, Uchytil Leo, Nevřala Jan, Kopko Sebastián, Hulčík Jan, Bořil Tomáš, Mrvík Milan, Elliott Ari, Vágner Tobiáš

Výsledky: FK - L. Bohdaneč 0:7

FK - Náchod 4:1 (2x Kopko, 2x Mrvík)

FK - Pardubičky 7:1 (4x Mrvík, 2x Nevřala, Uchytil)

FK - Chrudim 2:5 (2x Uchytil)

FK - Slavia Hradec Králové 1:5 (Uchytil)

FK - Opatovice nad Labem 6:3 (3x Uchytil, 2x Bořil, Mrvík)

FK - Hlinsko 8:0 (2x Uchytil, 2x Mrvík, 2x Bořil, Kopko, Nevřala)

Celkové 4.místo

Hodnocení:

S výjimkou prvního zápasu s Bohdančí, kdy jsme byli ustrašení jsme na turnaji předváděli pěkné výkony. Od druhého zápasu jsme se snažili napadat, zbytečně necouvat před útoky soupeře a i jsme konečně pochopili obsazování soupeřů při jejich rozehrávce. Kluci si hezky a vydatně zahráli, výsledkem bylo celkové čtvrté místo, což ale není to nejdůležitější, důležité je že jsme se za naši hru nemuseli stydět. Stále je ale samozřejmě co zlepšovat. Pochvala pro všechny kluky a jen tak dál.