A tým

Na neděli pro vás chystáme největší fanzónu v sezóně!

Ligová sezóna se chýlí ke konci, dobojováno stále není. V neděli 19. května ale hostíme doma Karvinou, věříme, že to bude poslední domácí zápas sezóny a proto chystáme velkou fanzónu pro naše věrné fanoušky! Ta bude umístěná na hřišti s umělou trávou v CFIG Areně a otevírat ji budeme již dvě hodiny před výkopem, tedy v 15:00.

Protože nedělní fanzóna bude opravdu velká, umístili jsme ji na hřiště s umělou trávou, kde je dost prostoru, aby všechna její lákadla mohla být pohromadě. Ve fanzóně na vás čeká DJ, aktivní moderátor, možnost občerstvení a celá řada stanovišť, které bude stát za to navštívit.

Vybrali jsme atrakce, které v průběhu sezóny měly největší úspěch, a přidali jsme některé další. Premiérově si například budete moci vyzkoušet v Pardubicích velmi úspěšný sport – hokejbal. Zejména u slečen je populární malování na obličej, nebo airbrush – a to vše se pochopitelně bude odehrávat za přítomnosti Perníčka.

Myslíte si, že fanzóna je jen pro děti? Vůbec ne! Porazit Perníčka v soutěži kámen - nůžky - papír není nic snadného. A ceny můžete vyhrát také v soutěži v kopání na terč, některé z nich jsou jako pasované pro dospělé. Nako například zapůjčení osobního automobilu na víkend od naše partnera, společnosti AUTO IN. Zkrátka v neděli bude o co hrát!

Pro mladé návštěvníky nedělní fanzóny jsme připravili ještě jednu zajímavou akci: vyzvednou si kartičku, na kterou jim na 4 speciálních stanovištích bude zaznamenána jejich úspěšnost. A pokud se účastníkům bude na stanovištích dařit, mohou si vyzvednout v našem „Obchůdku“ některou z cen!

V neděli má být příjemné počasí, fanzóna pro vás otevírá své brány v 15:00 hodin a vstup do ní je zdarma. Ligové utkání FK Pardubice – MFK Karviná se na trávníku CFIG Areny hraje od 17:00 hodin, pokud na tento souboj FORTUNA:LIGY ještě nemáte vstupenky, můžete je zakoupit zde.

POZOR! Pro fanoušky u východní tribuny chystáme jednu lákavou akci, na kterou dojde PO UTKÁNÍ. Do Party stanu totiž za fanoušky přijdou cca 20 minut po skončení utkání dva hráči našeho týmu, aby se podělili o své dojmy z utkání!

NEDĚLNÍ FANZÓNA V CFIG ARENĚ

(otevřeno od 15:00 hodin na hřišti s umělou trávou)

ATRAKCE

• DJ + moderátor