Výsledky z Benešova a KM

V sobotu jsme vyrazili na kvalitní triangl do Benešova a v neděli jsme spolu s kategorií U10 odehráli Krajskou miniligu v České Třebové.

Výsledky z Benešova

Celkově kluci podali dobré výkony ve všech zápasech, škoda akorát duelu s Benešovem, kde jsme zaspali prvních pět minut a museli si navyknout na soupeřovo jiné rozestavení, také jsme dostali smolné góly, když jsme podklouzli. Jinak kluci makali na sto procent, předvedli i několikrát velmi pohledné akce, ale trápila nás koncovka, když jsme kolikrát jasnou gólovou šanci zahodili.

FK Pardubice: Fikejz Dominik – Bidlo Filip, Štěpánek David, Sládek Tadeáš, Kovárník Lukáš – Červinka Marek, Klusoň William, Tlučhoř Matěj, Švec Dominik, Vitáček Štěpán, Kaplan Damián – Mocanu Samuel, Kozák Vojtěch, Krčál Daniel, Janko Tomáš

FK Pardubice – SK Dynamo České Budějovice 2:0

(Mocanu, Krčál)

FK Pardubice – SK Benešov 4:4

(Mocanu, Krčál, Kozák, Červinka)

FK Pardubice – FC Svratka Brno 3:2

(Mocanu, Kozák, vlastní)

FK Pardubice – FK Baník Sokolov 5:3

(2x Vitáček, Mocanu, Červinka, Kozák)

FK Pardubice – Football Talent Academy 10:1

(2x Klusoň, 2x Kozák, 2x Vitáček, Tlučhoř, Krčál, Švec, Bidlo)

Výsledky z Krajské miniligy

Hra byla poněkud neukotvená, což bylo způsobeno zejména promíchám hráčů, kteří spolu běžně nehrají. Přesto se nám povedlo všechny zápas vyhrát a předvést několik pěkných akcí. Nasazení hráčů bylo na vysoké úrovni, což nám pomohlo ovládnout i duely s dobře hrajícími Svitavami.

FK Pardubice „A“: Kaplan Damián, Savchuk Igor, Krčál Daniel – Klusoň William – Krčál Filip, Votruba Sabastian, Kozák Vojtěch

FK Pardubice „B“: Dvořák Štěpán – Janovský Adam, Pešek Dominik, Bidlo Filip – Vitáček Štěpán – Kasal Tadeáš, Ehl Matyáš, Šábrt Kristian

FK Pardubice „A“ – FK Česká Třebová 9:2

(4x Kozák, 3x Klusoň, Krčál D., Savchuk)