A tým

Restart: Heslo pro nadcházející sezónu!

VIDEO | Možná jste si všimli, že na našich sociálních sítích jsme pozvolna začali požívat heslo RESTART. Co toto heslo znamená? Dnes jsme představili na našich sociálních sítích krátké video, upozorňující na toto téma. Pojďme si tedy říci, proč právě slůvko RESTART bude v dalším období hodně vidět a slyšet.

Pardubický klub má za sebou několik sezón v nejvyšší soutěži. Fanoušci si dobře pamatují, jak náročné bylo žít dvě a půl sezóny v azylu na stadionu pražských Bohemians, bylo to nákladné pro klub i pro fanoušky. Zkraje roku 2023 se FK Pardubice sice přestěhoval do vysněné CFIG Areny, nicméně tím na sebe také přebral velkou zátěž. Klub se totiž výrazně ekonomicky podílel na dovybavení stadionu, jeho infrastruktury a v neposlední řadě ho čekala také vysoká částka za nájem tohoto sportoviště.

Přechodem na nový stadion začala nová etapa pardubického fotbalu, a protože ekonomicky nejnáročnější období má klub za sebou, začíná razit uvedené heslo RESTART, jehož význam je v tomto smyslu jasný: NOVÝ ZAČÁTEK!

Jistě jste si všimli, že RESTART už začal. Jsme rádi za kladné reakce na slevový systém pro zájemce o nákup permanentních vstupenek na sezónu 2024/2025 (informace zde) a v podobných aktivitách budeme pokračovat, pro fanoušky toho chystáme opravdu hodně. Nabízíme pár příkladů!

• do nové sezóny půjdeme s novým realizačním týmem
  • představili jsme nový slevový systém pro fanoušky při nákupu PERMIC - prodej permic ZDE
  • pokračuje projekt eFKarta, kterým si můžeš výrazně zlevnit permici
  • chystáme nové dárky k permicím v podobě mystery boxů (blíže je představíme v pondělí)
  • představíme nové exkluzivní dresy pro nadcházející sezónu
  • máme nový vizuál pro sezónu 2024/2025
  • v úvodu sezóny bude na stadionu vybudováno nové kvalitní ozvučení
  • připravujeme pro vás nový e-shop
  • od nové sezóny nabídneme video obsah z našich zápasů

A to není vše, v nové sezóně toho pro vás chystáme daleko víc a jsme připraveni reagovat i na připomínky a podněty fanoušků. Buďte s námi i v nadcházející sezóně!