Memoriál Bogase Říhy rozlosován!

Už jen několik dní zbývá do startu očekávaného návratu tradičního turnaje s názvem Memoriál Bogase Řihy, který navazuje svým šestnáctým ročníkem. V prostorách naší CFIG Areny proběhlo rozlosování a společně se o to postarali generální sekretář klubu Lukáš Ouředník a jeden z patronů letošního ročníků Tomáš Zlatohlávek! Jaké týmy se na turnaji pro kategorii U9 představí a koho přidělil "Zlatan" domácím Pardubicím?

Pražská Slavie, Sigma Olomouc, polský Miedz Legnica a mnoho dalších. To vše přinese turnaj, konaný 15. června na stadionu Pod Vinicí pro mladé fotbalové naděje ročníku 2015.

Turnaj byl rozlosován do čtyř skupin po čtyřech týmech, ve kterých si každý zahraje s každým. Poté se podle umístění v základní skupině přesune v případě prvního místa do "Ligy Mistrů," v případě místa druhého do "Evropské Ligy," třetí tým ze skupinové fáze se v odpoledním programu představí ve skupině, které nese název "Konferenční liga" a z posledního místa týmy poputují do "Ligy Národů".

Pardubický útočník Tomáš Zlatohlávek přidělil domácímu týmu do skupiny pražské Bohemians, FK Teplice a Mladou Boleslav. Neméně zajímavé jsou však i ostatní skupiny, protože turnaj je nabitý kvalitními mládežnickými týmy. Posuďte sami.

• Skupina A
    CU Bohemians Praha
    FK Teplice
    FK Mladá Boleslav

• Skupina B
  • FC Hradec Králové
    MKS Miedź Legnica
    FC Viktoria Plzeň
    FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

• Skupina C
  • SK Sigma Olomouc
    Orzel Zabkowice Slaskie
    FC Zlín
    SK Slavia Praha "černí"

• Skupina D
  • SK Slavia Praha "bílí"
    FC Sparta Brno
    FK Jablonec
    OFS Pardubice U9

Neváhejte a přijďte podpořit mladé talenty na hlavním hřišti Pod Vinicí již 15. června v sobotu od 9 hodin. Těšíme se na Vás, bohaté občerstvení zajištěno!

Autor článku: Petr Hemerka

Autor fotografie: FK Pardubice